Asus CW100 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Russian | Black | RF 2.4GHz
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0700-BKM0V0
- Saadavus: 5
-
27€
Asus CW100 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Russian | Black | RF 2.4GHz
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 268 mm |
| Gross weight | 0.635 kg |
| Gross width (mm) | 133 mm |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Net weight | 0.535 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 432 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Pistmiku tüüp | RF 2.4GHz |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | CW100 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tehnilised omadused | RF Distance: 10 m OS: Windows 10, Windows 8 and up, Windows 11 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.01586158 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus cw100 keyboard and mouse set wireless russian black rf 24ghz, 90xb0700-bkm0v0, asus, klaviatuurid








